Şarj edilebilir kulak arkası işitme cihazı modeli miniBTE T R

Şarj edilebilir pile sahip bu işitme cihazı sadece 3,5 saatte tamamen şarj olur. Genelde hafiften orta şiddetli işitme kaybında kullanılır. iPhone®, iPod touch® ve iPad® dahil olmak üzere modern cihazlara doğrudan kablosuz bağlantı gerçekleştiren 2,4 GHz kablosuz teknolojisine sahiptir.

Mini kulak arkası modeliyle (miniBTE T R) Philips HearLink işitme cihazı ahşap bir masanın üzerinde bir lambanın, iPad'in, kitapların, çiçeklerin ve masa düzenleyicisinin yanında, miniBTE T R şarj cihazı ile şarj oluyor

Philips HearLink miniBTE T R, hızlıca şarj olur. Böylece size gün boyu kullanma imkanı sunar

Entegre şarj edilebilir pil ve temassız şarj sistemi ile Philips HearLink, modern şarj edilebilme kolaylığını sunar. Akıllı cihazlardan ses aktarımı yapmak da dahil olmak üzere kullanıcılar, cihazı kısa süre şarj ettikten sonra gün boyu kullanabilir. Ayrıca şarj edilmeyen modellerin aksine kullanıcıları küçük pil satın alma ve değiştirme zahmetinden kurtarır.

MiniBTE T R şarj cihazı, sadelik ve dayanıklılık ön plana çıkarılarak tasarlandı. Her anınıza yakışacak hafif ve sade bir cihaz. Entegre USB 2.0 girişi, çeşitli güç kaynaklarından şarj edilmesine olanak tanır.

Kullanımı kolay taşınabilir şarj cihazı

Mini kulak arkası modeliyle (miniBTE T R) Philips HearLink işitme cihazı, içinde kıyafetlerin bulunduğu bir valizde, taşınabilir Charger Plus ile şarj oluyor

Küçük ve taşıması kolay olan yeni Charger Plus MNB T R, hareketli yaşam tarzına sahip kişiler için idealdir. Entegre dahili pili şarj ederek, taşınabilir şarjınız ile HearLink miniBTE T R cihazını üç kere tam şarj edebilirsiniz.

 

 

Renginizi seçin ve ihtiyacınız olanı alın

MiniRITE T’de, cildinize veya saç renginize uygun renk seçenekleri mevcuttur.

 

 

Temel özellikler

Philips HearLink miniRITE T R, tüm gün yeten hızlı şarj sunar

Dahili şarj edilebilir pil ve temassız şarj sistemi sayesinde Philips HearLink modern şarj edilebilirlik rahatlığı sunar. Kullanıcılar, akıllı cihazlardan akış da dahil olmak üzere kısa sürede şarj ettikleri cihazların tüm gün keyfini çıkarabilirler. MiniRITE T R şarj cihazı basitlik ve sağlamlık düşünülerek tasarlanmıştır. Hafif ve gizli bir tasarıma sahiptir. Entegre USB 2.0 bağlantı noktası çeşitli güç kaynaklarından şarj etmeyi mümkün kılar ve seyahat sırasında kullanımı kolaylaştırır.

Kullanımı kolay taşınabilir şarj cihazı

Küçük ve taşıması kolay olan yeni Charger Plus MNR T R şarj cihazı, aktif ve hareketli yaşam tarzını destekler. Entegre dahili pil şarj olduğunda, taşınabilir şarj cihazı HearLink MiniRITE T R işitme cihazlarını tam üç kez şarj edebilir. Philips HearLink işitme cihazınızı satın alabileceğiniz işitme merkezimizden taşınabilir şarj cihazını da satın alabilirsiniz.

Gürültü Azaltma

Gürültü Kontrolü özelliği arka plan gürültüsünü azaltır, gürültülü ve kalabalık ortamlarda konuşmayı net ve kolay bir şekilde duymayı sağlar.

HiFi Müzik ve Konuşma Netleştirici

Yeni SoundMap 2 Plus teknolojisi, gürültülü ortamlarda seslerin netliğini ve duyulabilirliğini artırır. Ayrıca Philips HearLink işitme cihazları, HiFi Müzik ile sadece konuşmaları değil, müzikteki çeşitli sesleri de işitebilmeyi sağlar. HiFi Müzik, ses seviyesini yükseltmek için müzik vuruşlarını güçlendirir.

Bağlanılabilirlik

Philips HearLink işitme cihazları Made for iPhone® özelliğine sahiptir ayrıca iPad Pro®, iPad Air®, iPad®, iPad® mini ve iPod® touch için uyumludur. İşitme cihazlarınızı bir aksesuar olmadan doğrudan akıllı telefonunuza veya başka bir cihaza bağlayabilirsiniz, böylece ses akışı yapabilir, telefon aramalarını yanıtlayabilir, cihaz ayarlarınızı yapabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Yapay zeka ses teknolojisi

Yapay zeka destekli ses teknolojisi şimdi yeni SoundProtect özelliği ile geçici gürültü, rüzgar ve temas gürültüsü dahil olmak üzere çeşitli istenmeyen veya rahatsız edici sesleri hızlı bir şekilde algılayabilir ve azaltabilir.