Kulak içi işitme cihazı, ITC

Philips HearLink kanal içi (ITC) kulak içi işitme cihazı

ITC işitme cihazı, bir Program Düğmesi ve Ses Kontrolü dahil olmak üzere birçok kişiselleştirme seçeneği sunar. Bu işitme cihazı türü hafiften ileri derecede işitme kayıplarına uygundur. Kulak kanalına yerleştirilir ve gözle görünmeyecek şekilde kullanılır.

Renginizi seçin ve ihtiyacınız olanı alın

ITC işitme cihazlarında cilt tonunuza uygun renk seçenekleri mevcuttur. İşitme cihazınızı, örneğin bir Program Düğmesi veya Ses Kontrolü gibi ek kontrollerle kişiselleştirmek için farklı seçeneklere sahip olursunuz.

Temel özellikler

2,4 GHz kablosuz teknolojisi

2,4 GHz doğrudan kulağa teknolojisi ile, iPhone®, iPod®, iPad® gibi modern bağlantı cihazlarına doğrudan kablosuz bağlantı sağlar.

SoundMap Gürültü Kontrolü

SoundMap Gürültü Kontrolü, yönlülük ve gürültü azaltmayı sağlar. Sinyali temizlemek ve en gürültülü sosyal ortamlarda konuşma seslerine daha iyi erişmek için çift mikrofon ile gürültü tahmin özelliğini kullanır.

SoundMap Amplifikasyon

Sinyal temizlendikten sonra, ses detaylarının duyulabilirliğini sağlamak için sıkıştırmanın gerçekleştiği SoundMap Amplifikasyonuna aktarılır. Burada, sıkıştırma oranını gürültü seviyesine uyarlamak ve gürültülü ortamlarda konuşma seslerini daha iyi korumak için ek bir gürültü tahmini kullanılır.

SoundMap Feedback Yönetimi

Çığır açan soundmap feedback yönetimi Philips HearLink’in son derece sağlam ve feedback sesi olmayan bir işitme cihazı haline getiren feedback dedektörleri ile donatılmıştır.

Genişletilmiş Dinamik Aralık

Daha yüksek şiddette seslerin işlenmesine izin vermek, yüksek seslerin daha net algılanmasını sağlar.

Çift taraflı koordinasyon

Bir işitme cihazında yapılan ses seviyesi ayarı, gürültü yönetimi ve program değişiklikleri diğer cihaza da otomatik olarak uygulanır.

Yapay Zeka (AI) Ses Teknolojisi

Philips HearLink işitme cihazlarında bulunan yapay zeka ses teknolojisinin gürültülü ortamda konuşmayı daha net hale getirmek gibi önemli bir görevi vardır. Önce gürültülü ortamda konuşmayı dinleyerek eğitilir ve ardından konuşmayı daha net hale getirmek için öğrendiklerini uygular.

Alçak Frekans Artırma

Daha iyi ses kalitesi için TV’ler ve cep telefonları gibi kablosuz cihazlardan gelen düşük frekanslı sinyalleri artırır.